МЕНИ
НАЈДЕТЕ

Services

Удобности

 • кабловска телевизија
 • телевизор со рамен екран
 • клима уред
 • ламба
 • Wi-Fi
 • «King size» кревет
 • огледало
 • гардеробер
 • јавен базен
 • флаширана вода
 • одржување на соба
 • сет за чај и кафе
 • чајник
 • хотелски тоалети
 • пешкири за капење
 • туш
 • тоалетни производи
 • балкон со лежалка
 • поглед кон градина
 • греалка
 • мини-фрижидер
 • бања
 • бојлер
 • туш кабина
 • капа за туширање
 • прибор за бања
 • посебна бања/тоалет
 • тоалетна шоља
 • балкон
 • стол
 • гарнитура
 • биро
 • столчиња
 • ноќна маса
 • сервис за чај
 • минерална вода
 • вода за пиење
 • настрешницата
 • услуга за перење (се доплаќа)
 • два кревети за по едно лице
 • соба за непушачи
 • средства за индивидуална заштита
 • маса
 • тоалет
 • поглед кон базен
 • мијалник
 • брачен кревет
 • ормар
 • столна ламба
 • платен мини бар
 • кафемат
 • кафемат
 • гардеробер со лизгачки врати
 • минибар
 • мени
 • папучи
 • телефон во собата
 • кревет за едно лице
 • веранда
 • интернет
 • фрижидер
 • две бањи
 • балкон со прекрасен поглед
 • два единечни кревети или еден брачен кревет
 • две соби
 • две спални соби
 • внатрешна врата
 • собна услуга
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>